غلامحسین ریاحی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ غلامحسین ریاحی
آرشیو وبلاگ
      اگر فردا هر گز نیاید ! ()
باور کنید ... نویسنده: غلامحسین ریاحی - ۱۳٩٠/۳/٢٤

باور کنید ...

باور کنید ، هر گاه یک بیمار سرطانی با استفاده از قوه ی تخیل ، خود را عضو مفیدی از جامعه بشری احساس کند و از صمیم قلب برای همنوعان خود سلامت و سعادت بخواهد ، یاخته های بدن او نسبت به این اندیشه ی مهر آمیز واکنش نشان خواهد داد و تغییرات به وجود آمده در اجزاء ملکول بر تومورهای سرطانی غلبه می کنند و بهبودی از راه می رسد .

 

باور کنید ، کسانی که در ذهن و قلبشان بذر خشم و کینه و انتقام جویی را افشانده اند ، به زودی تعادل روحی خود را از دست خواهند داد و درست مانند یک سلول سرطانی بر اطرافیان خود تاثیر می گذارند و زندگی آنها را نیز از توازن خارج می کنند .

 

باور کنید ، نحوه ی تفکر ما نه تنها بر اوضاع و احوال شخص ما که بر اذهان همه ی انسانها در سراسر جهان تاثیر می گذارد .

 

باور کنید ، اگر کره بر ابروان آورید و افکار سیاه و مسموم به ذهن خود راه دهید ، تنها خود را نیازرده اید ، بلکه شخصی را در آن طرف دنیا نیز پریشان کرده اید .

 

باور کنید ، عقیده ای که بر اذهان توده مردم جای گیرد و زمان ابرازش فرا برسد چنان نیرومند است که حتی اگر تمام ارتش های جهان متفق شوند یارای مقابله با آن را ندارند . [1][1] ویکتور هوگو

  نظرات ()
مطالب اخیر مار را چگونه باید نوشت؟ حاصل عمر گابریل گارسیا مارکز در 15 جمله سنت فرانسیس اسیز درد فرقی نمیکند که ... نامت را زیباترین غزل حافظ کدام است ؟ بهار ، جلوه زیبای خداوند غریب است ... انسان چیست ؟
دوستان من   اخبار فناوری اطلاعات طراح قالب